Veľký jarný výpredaj

Tričká, mikiny, tenisky, bundy...

Tovar v kategórii VEĽKÝ JARNÝ VÝPREDAJ je k odberu vždy v iba v množstve 1 kus, pokiaľ nie je v popise uvedené iné množstvo.


Ukázať ponuku!Veľký jarný výpredaj! Bundy, mikiny a tenisky za super ceny - pozrieť ponuku
0
Výpredaj Neprehliadni Výhodné

Výmena a vrátenie tovaru

V prípade, že ste dostali zásielku a zistíte, že tovar, ktorý ste si objednali je malý, veľký, alebo nie je úplne podľa Vašich predstáv, nezúfajte. Radi Vám ho vymeníme, alebo vrátime peniaze. V súlade so zákonom má zákazník právo na výmenu alebo vrátenie peňazí za tovar do 14 kalendárnych dní od prevzatia zásielky bez udania dôvodu.

Ak sa rozhodnete pre výmenu, odporúčame postupovať nasledovne:
- do balíka vložte kópiu faktúry a uveďte na ňu poznámku: Požadujem výmenu tovaru za inú veľkosť /iný tovar.
- Výmenou je možno žiadať akýkoľvek iný model. Ak bude cena vyššia, zvyšok doplatíte pri prevzatí zásielky. Ak cena bude nižšia, peňažný rozdiel vrátime.
- Vytvorte novú objednávku, do poznámky pred odoslaním uveďte: VÝMENA TOVARU a číslo pôvodnej objednávky.
      
V prípade, že tovar vraciate a žiadate o vrátenie peňazí, postupujte nasledovne:
- do balíka vložte kópiu faktúry a uveďte na ňu poznámku: Odstupujem od zmluvy a požadujem vrátenie peňazí.
- Na kópiu faktúry uveďte aj číslo bankového účtu, na ktorý požadujete vrátiť peniaze, prípadne použite formulár na odstúpenie od zmluvy

Tovar, ktorý budete zasielať späť na našu adresu, odošlite pokiaľ možno v pôvodnom neporušenom obale, nemal by niesť známky použitia (nepoškodený), mal by byť kompletný  vrátane visačiek .

Ak budete žiadať o vrátenie peňazí za objednaný tovar, bude preplatená cena zakúpeného tovaru vrátane poštovného, tzn. za zásielku, ktorú sme poslali na Vašu adresu. Poštovné za vrátenie tovaru k nám hradí zákazník. Prvú výmenu vykonávame zadarmo! (Platí iba pre zákazníkov v Slovenskej republike). To znamená, že platíte iba poštovné k nám, neplatíte poštovné späť.

V žiadnom prípade neposielajte tovar naspäť na dobierku!

Adresa pre zaslanie nevyhovujúceho tovaru:
EMMA Trade, s.r.o.
Výstavná 29
94901 Nitra