Veľký jarný výpredaj

Tričká, mikiny, tenisky, bundy...

Tovar v kategórii VEĽKÝ JARNÝ VÝPREDAJ je k odberu vždy v iba v množstve 1 kus, pokiaľ nie je v popise uvedené iné množstvo.


Ukázať ponuku!Veľký jarný výpredaj! Bundy, mikiny a tenisky za super ceny - pozrieť ponuku
0
Výpredaj Neprehliadni Výhodné

Spokey Croco SPK-943500 sachet bag (195841)

  • NA OBJEDNÁVKU
  • Dodacia doba: 5 - 10 prac. dní
  • Značka Spokey
  • Kód produktu: BB_195841
  • 12,00€

Outletmania partner MAMMAL

Dostupné možnosti


Zdieľať:

Taška Spokey Croco SPK

Vlastnosti:

Športová taška cez rameno Spokey CROCO: má veľké množstvo vreciek, vďaka ktorým budete mať všetko potrebné príslušenstvo vždy po ruke,

je vyrobená z potiahnutého, vodeodolného 600D polyesteru, vďaka čomu je odolná a ľahká, má dokonalú kapacitu (4 litre), aby sa do nej zmestili všetky potrebné predmety a doplnky, dodáva sa s ďalšou sadou vešiakov na zips v inej farbe.

Taška cez rameno Spokey CROCO je tým najlepším riešením pre ľudí, ktorí trávia svoj čas aktívne a milujú mať všetko najnutnejšie príslušenstvo vždy pri sebe. Kapacita 4 litre postačuje na to, aby sa do nej zmestilo všetko potrebné na výlet do mesta.

Je to perfektný priateľ na každý výlet! Vďaka malým rozmerom si ho môžete vziať doslova kamkoľvek - na plaváreň, tréning, do posilňovne alebo na prechádzku.

Majte najdôležitejšie príslušenstvo vždy pri sebe Spokey CROCO má dve vonkajšie vrecká, ktoré poskytujú prístup k najpotrebnejším veciam a uľahčujú udržiavanie poriadku.

Vnútorné vrecko je ideálny priestor pre veci ako peňaženka, kľúče, telefón alebo peniaze! Je to tiež ideálne miesto na uloženie dokumentov a iného cenného príslušenstva.

Toto riešenie zaručuje plný komfort a bezpečnosť pri akejkoľvek outdoorovej aktivite. Pohodlie a bezpečnosť používania Športová taška cez rameno Spokey CROCO je vyrobená z potiahnutého nepremokavého 600D polyesteru.

Vďaka tomu je odolný a extrémne ľahký. Ďalšou výhodou sú vymeniteľné štítky na zips v inej farbe, ktoré uľahčujú rýchlu personalizáciu batohu.

Technické údaje: materiál: polyester 600D polyester + PU záter

objem: 4 l

rozmery: 34 x 18 x 12 cm