Veľký jarný výpredaj

Tričká, mikiny, tenisky, bundy...

Tovar v kategórii VEĽKÝ JARNÝ VÝPREDAJ je k odberu vždy v iba v množstve 1 kus, pokiaľ nie je v popise uvedené iné množstvo.


Ukázať ponuku!Veľký jarný výpredaj! Bundy, mikiny a tenisky za super ceny - pozrieť ponuku
0
Výpredaj Neprehliadni Výhodné

Spokey Air Bed 943051 mattress (189041)

 • NA OBJEDNÁVKU
 • Dodacia doba: 5 - 10 prac. dní
 • Značka Spokey
 • Kód produktu: BB_189041
 • 47,00€

Outletmania partner MAMMAL

Dostupné možnosti


Zdieľať:

Matrac Spokey Air Bed 6306400000

Vlastnosti:

 • Ultraľahký nafukovací matrac Spokey AIR BED: poskytuje vynikajúcu tepelnú izoláciu a neskutočný komfort spánku – všade sa s ním budete cítiť ako doma, je extrémne ľahký (635 g), zabalený v praktickom obale a po zložení zaberie málo miesta, takže zmestí sa do každej tašky, batohu či kufra je dodávaná so špeciálnou, unikátnou pumpou v podobe tašky, ktorá vám umožní nafúknuť ju za menej ako minútu a zároveň nepredstavuje dodatočnú záťaž na prenášanie. Mimoriadne praktický, ultraľahký a kompaktný, Spokey AIR BED je trekingový matrac, ktorý môžete mať so sebou kedykoľvek a kdekoľvek. Je extrémne ľahký (váži len 516 g) a po zložení a zbalení do priloženého obalu zaberie tak málo miesta (29 x 10 cm), že ho bez problémov zmestíte do každého batohu, kufra či tašky.

 • V porovnaní so samonafukovacími karimatkami a tradičnými podložkami na spanie je v plnom zložení niekoľkonásobne menšia, čo vám umožňuje ušetriť veľa miesta. Má tiež rukoväť, ktorá uľahčuje prenášanie. Toto je najlepšie riešenie pre ľudí, ktorí si cenia pohodlie a odpočinok, ako aj veľkosť a hmotnosť matraca. Nenahraditeľný bude pre jednodňové výlety, ale aj survival a outdoorové expedície.

 • Pohodlie pri odpočinku Spokey AIR BED je ultraľahký trekingový matrac, ktorý poskytuje vynikajúcu izoláciu od zeme a optimálnu oporu pre telo. Využíva asi 100 zabudovaných vzduchových komôr, vďaka ktorým sa telo užívateľa počas spánku dokonale prispôsobí povrchu a udrží si tú najpohodlnejšiu polohu. Po naplnení vzduchom sa môžete cítiť ako vo vlastnej posteli. Jeho hrúbka (5 cm) poskytuje vynikajúcu izoláciu od zeme.

 • Skvele sa bude hodiť na výlety pod stanom a kempovanie. Je vyrobená z nepremokavého a extrémne odolného nylonu vystuženého TPU vrstvou, takže nevedie chlad odspodu. Pohodlné a rýchle nafukovanie - nepotrebujete ďalšiu pumpu . Ultraľahký trekingový matrac Spokey AIR BED je vybavený unikátnou pumpou vo forme vaku, ktorá je extrémne ľahká, nepredstavuje ďalšiu záťaž pri prenášaní a... umožňuje naplniť matrac vzduchom za menej ako minútu! Úspešne nahrádza tradičné čerpacie príslušenstvo.

 • Vak stačí naplniť vzduchom, hornú časť uzavrieť tuhým popruhom a začať rolovať smerom k matracu. Rolovaním pumpy prenesiete náplň vrecka na matrac.

 • Celé to stačí zopakovať niekoľkokrát, aby ste si užili plne nafúknutý matrac. Toto riešenie znamená, že so sebou nemusíte nosiť zbytočné ťažké lodičky a voľné miesto v batohu využijete na ďalšie veci potrebné počas cesty.