Veľký jarný výpredaj

Tričká, mikiny, tenisky, bundy...

Tovar v kategórii VEĽKÝ JARNÝ VÝPREDAJ je k odberu vždy v iba v množstve 1 kus, pokiaľ nie je v popise uvedené iné množstvo.


Ukázať ponuku!Veľký jarný výpredaj! Bundy, mikiny a tenisky za super ceny - pozrieť ponuku
0
Výpredaj Neprehliadni Výhodné

Half-folding table 122 cm height adjustable 4428 (70691)

  • NA OBJEDNÁVKU
  • Dodacia doba: 5 - 10 prac. dní
  • Kód produktu: BB_70691
  • 80,00€

Outletmania partner MAMMAL

Dostupné možnosti


Zdieľať:

Doživotné skladacie stoly sú vyrobené z polyetylénu s vysokou hustotou, a preto sú pevnejšie, ľahšie a odolnejšie ako drevené stoly. Sú prispôsobené na vnútorné aj vonkajšie použitie.

Patentovaná oceľová konštrukcia rámu Lifetime poskytuje pevný základ a je chránená vodotesnými povrchmi s práškovým nástrekom.

VÝHODY

Trvanlivý polyetylénový povrch dosky je odolný a odolný voči nečistotám. Obsahuje UV inhibítory, ktoré zabraňujú vyblednutiu
Rohy boli navrhnuté s ohľadom na najvyššiu odolnosť a pevnosť, aby sa zabránilo poškodeniu a zničeniu
Široký rozstup nôh zaisťuje vynikajúcu stabilitu
Má ochranu proti náhodnému zloženiu stola
Nohy rámu a stola chránené práškom chránia pred hrdzou a mechanickým poškodením
Ľahko sa skladuje, skladá a rozkladá, udržuje a používa sa
Vysoká stabilita a odolnosť
Odolný voči nečistotám a ľahko sa čistí
Na vnútorné a vonkajšie použitie v domácich alebo komerčných aplikáciách
Má štandardy ANSI / BIFMA
2 roky obmedzená záruka


TECHNICKÉ DÁTA

Trieda: na semi-komerčné použitie
Rozmery (v rozloženom stave): 121,8 cm x 60,9 cm x 60,9 cm - 91,4 cm
Rozmery (zložený stôl): 61,8 cm x 60,9 cm x 7,8 cm
Materiál stola: polyetylén s vysokou hustotou
Hrúbka stola: 38 mm
Materiál rámu: oceľ lakovaná práškovou farbou
Priemer nohy: 25 mm
Hmotnosť: 8,5 kg
Maximálne zaťaženie stola: 340 kg
Štýl nôh: jednoduchý
Vrchná farba: biela žula
Farba rámu: šedá
Tabuľka podľa EN 581

APLIKÁCIA

Semi-komerčné použitie - označuje výrobky, ktorých určené použitie umožňuje ich použitie na verejných miestach (intenzívnym spôsobom - doma alebo v komerčných priestoroch s nízkou intenzitou). Všeobecne akceptovaná týždenná doba použitia polokomerčných produktov nepresahuje 25 hodín. Táto záruka platí, ak zariadenie používa profesionálny / komerčný používateľ.

ZÁRUKA

Na výrobky určené na semi-komerčné použitie sa vzťahuje dvojročná obmedzená záručná doba. Táto záruka sa vzťahuje na výrobky používané, skladované a prepravované vhodným spôsobom v súlade s pokynmi výrobcu. Zahŕňa časti ako stolová doska, konštrukcia sedadla a rámu. Nezahŕňa prirodzené opotrebenie povrchu a mechanické poškodenie.

KVALITA Z USA

Celoživotné výrobky pochádzajú z USA, čo zaručuje neuveriteľne vysokú kvalitu ponúkaných výrobkov. Spoločnosť používa najkvalitnejšie materiály, ako je HDPE (polyetylén s vysokou odolnosťou). Celoživotné sú výrobky na mnoho rokov s nadpriemernou životnosťou a pevnosťou. Celoživotné výrobky odrážajú odhodlanie a inovácie, a to všetko pri zachovaní kvality, ktorá je vlastná výrobkom vyrobeným v USA.

NAD 25 ROKOV SKÚSENOSTÍ

Spoločnosť Lifetime poskytuje produkty najvyššej kvality už viac ako 25 rokov. Spoločnosť Lifetime bola založená v roku 1986 ako producent prvých prenosných basketbalových stánkov na svete, ktoré zmenili tvár tohto športu. Dnes je spoločnosť Lifetime tiež výrobcom skladacích stolov a stoličiek, kajakov, záhradnej techniky a ihrísk. V priebehu rokov si spoločnosť získala uznanie na trhu a jej výrobky sa stali symbolom kvality, odhodlania a inovácie.

CHRÁNENÉ DUŠEVNÉ VLASTNÍCTVO

Celoživotnou pýchou je jej inovácia, kvalita, dizajn a výrobný proces. Produkty Lifetime sú chránené mnohými patentmi, ochrannými známkami a inými právami duševného vlastníctva. Práva duševného vlastníctva uznávajú osobitosť inovácií produktov Lifetime a poskytujú ochranu pred porušením týchto práv. Celoživotné svedomie presadzuje všetky činy porušovania jeho práv duševného vlastníctva. Zoznam patentov tu.