Veľký jarný výpredaj

Tričká, mikiny, tenisky, bundy...

Tovar v kategórii VEĽKÝ JARNÝ VÝPREDAJ je k odberu vždy v iba v množstve 1 kus, pokiaľ nie je v popise uvedené iné množstvo.


Ukázať ponuku!Veľký jarný výpredaj! Bundy, mikiny a tenisky za super ceny - pozrieť ponuku
0
Výpredaj Neprehliadni Výhodné

City backpack - 2in1 bag Spokey Osaka SPK-943498 (195843)

  • NA OBJEDNÁVKU
  • Dodacia doba: 5 - 10 prac. dní
  • Značka Spokey
  • Kód produktu: BB_195843
  • 23,00€

Outletmania partner MAMMAL

Dostupné možnosti


Zdieľať:

Mestský batoh - taška 2v1 Spokey Osaka SPK

Vlastnosti:

Mestský batoh Spokey OSAKA: je dva v jednom - môžete ho nosiť na chrbte aj na ramene, má veľa vreciek a priehradiek vrátane špeciálneho vrecka na notebook, vďaka kapacite 28 litrov sa v ňom bude dobre pracovať do telocvične, na kúpalisko, počas výletov a iných outdoorových aktivít je vybavený pohodlným nosným systémom s priedušnou sieťovinou, ktorá vám umožní optimálne prispôsobiť batoh vašej polohe, s prídavnou sadou vešiakov na zips v inej farbe.

Mestský batoh Spokey OSAKA bol vytvorený pre každodenné použitie - počas mestských výletov, prechádzok i pri športových aktivitách.

Môže slúžiť dvom funkciám: taška cez rameno alebo batoh so sťahovacími popruhmi. Noste to, ako sa vám páči! Jeho kapacita (28 litrov) je optimálna hodnota medzi komfortom a veľkosťou. Skryjete do nej všetky najpotrebnejšie veci a nebude to zbytočná záťaž. Ide o veľmi univerzálny model, ktorý vďaka svojim kompaktným rozmerom skvele poslúži v každej situácii.

Dva v jednom - batoh a taška Športový batoh Spokey OSAKA je vybavený pohodlným nosným systémom s priedušnou sieťovinou, ktorá vám umožní optimálne ho prispôsobiť vašej polohe. Špeciálny dizajn znamená, že ho môžete používať ako tašku! Má veľa vreciek a priehradiek, ktoré uľahčujú oddelenie a usporiadanie zabalených predmetov a príslušenstva.

S nimi môžete pohodlne usporiadať priestor. Medzi vreckami je aj vrecko na notebook! Celé je to ukončené kvalitnými zipsami.

Ďalšou výhodou sú vymeniteľné vešiaky na zips v inej farbe, ktoré uľahčujú rýchlu personalizáciu batohu.

Noste ako sa vám páči! Osaka, batoh a taška v jednom, je ideálny do telocvične, bazéna, na každodenné nosenie alebo na dlhé prechádzky.

Je vyrobená z potiahnutého, vodeodolného 600D polyesteru, ktorý zaisťuje všestrannosť a odolnosť voči poškodeniu a nepriaznivým podmienkam. Športová taška je odolná a veľmi ľahká.

Technické údaje: materiál: polyester 600D polyester + PU záter kapacita: 28 l

rozmery: 48 x 27 x 22 cm batoh a taška v jednom, veľa vreciek vrátane priestrannej na notebook